O nás

Ahoj!

Pokud jsi zde, pak tě pravděpodobně zajímá, co se skrývá za značkou Loveink a zda se vyplatí s námi spolupracovat. Ujišťujeme tě, že naše kosmetika je tou nejlepší volbou.

Náš příběh začal vášní pro tetování, Loveink vznikl jako projekt ještě dříve, než vznikl nápad na výrobu kosmetik. Vždycky jsme věděli, že naše místo ve studiu je na křesle. Samotný branže nás však přitahovala více než jen jako klienty, takže jsme umělce bedlivě sledovali a během hodinových sezení kladli spoustu otázek. Tak se zrodil nápad vytvořit specializovanou kosmetiku na tetování, která na trhu chyběla.

Za šest let našeho působení jsme nejen prodali několik set tisíci kusů, ale také ýjimečnou společností spokojených klientů a umělců, kteří vyzkoušeli naši značku. Snažíme se o dokonalost a neustále vylepšujeme naše receptury, abychom zajistili, že výrobek, který držíš v rukou, je ten nejlepší dostupný.

Kosmetika Loveink vzniká od konceptu až po finální výrobek kompletně v Polsku. Záleží nám na maximálně jednoduchém, přírodním, ale přitom bohatém složení. Každou složku osobně testujeme a vybíráme. Kvalita a bezpečnost jsou pro nás klíčové - naše kosmetika je dermatologicky testována na citlivé pokožce, aby se snížilo riziko alergií. 

Loveink je známkou výjimečné kvality ve vašem studiu. 

Tattoo Butter Aloes byl zvláště oceněn v časopisu Men’s Health v kategorii „Výrobek roku 2020“.

Loveink je součástí programu PETA „Beauty withou Bunnies“ jako zcela veganská značka, která netestuje na zvířatech. Mimo naše chlupaté přítele se také staráme o naši planetu – naše výrobky během zásilky balíme do jemného papíru a vysíláme v kartonových krabicích.  Vždy, když je to možné, tak volíme ekologickou cestu a řešení.

Reprezentují nás nejlepší polští umělci. Členové našeho ProTeamu pravidelně získávají ocenění a vyznamenání na kongresech v Evropě i po celém světě. Vždy zdůrazňujeme, jak je pro nás důležité šířit správné postupy tetování. Společně se členy ProTeamu pořádáme semináře a branžové konference, na kterých odhalujeme tajemství tetovacího řemesla. Soutěží ,,Loveink Future Stars" dáváme šanci talentům, kteří v Polsku ještě nejsou známí, ukázat se na mezinárodní scéně. Vítězové předchozích dvou ročníků - Ozzy a Johnny Thunder - s námi již jezdí na zahraniční kongresy a mohou se pochlubit několika oceněními ve svých kategoriích.

Podívej se na naši velkoobchodní nabídku a nahvrni svým zákazníkům ty nejlepší produkty pro péči o tetování.